Logo

Social fb
Social twi
Social youtube
Social insta

 

Logo.png
Social fb
Social twi
Social youtube
Social insta

 

Святкуємо День захисника України!

01

День захисника України й День українського козацтва - привід на уроках за авторською системою #говорю_пишу_думаю замислитися над тим, а кого ж можна назвати захисниками? Виявляється, що ними може бути кожен!

І це свято - не "день хлопчиків", а день патріотів своєї країни, незалежно від статі, - військових, лікарів, працівників різних вітчизняних підприємств, учителів і, звісно, школярів! Тобто усіх, хто працює для своєї країни чи поки вчиться, щоб потім реалізовувати в Україні свої ідеї.

А як же в таке свято не дібрати синоніми до слова "захисник"?! Ми згадали 10. А скільки пригадаєте ви? Пишіть у коментарях.

І, звісно, козаки! Пам'ятаєте мультфільм про козаків? За його мотивами виконували різні завдання на уроці #пишу. І свято облаштували словами на одну букву, і пограли в словесний футбол, і зварили кашу з букв слів, і помандрували країнами, пригадуючи різні частини мови. А ще відкриттям стало те, що в мультяшних козаків є імена (адже мультик без слів!). Розгадали ребуси й дізналися! А ви зможете?

Так, свято вдалося! Але для учнів АнтиШколи комунікації "Цукор" кожна зустріч - це свято! І якщо в календарі немає червоної дати, то ми її створимо самі. Приєднуйтеся та переконайтеся!