Logo

Social fb
Social twi
Social youtube
Social insta

 

Logo.png
Social fb
Social twi
Social youtube
Social insta

 

Який він, запах літа?

01

Поки в АнтиШколі комунікації канікули, проведемо урок #пишу з вами.

Заплющте очі... Усміхніться (це обов'язково)... Вдихніть повні легені повітря... Відчуйте цей аромат! А тепер спробуйте передати словами запах літа. Свої відповіді пишіть у коментарях.

Нехай цей літній запах вбере в себе тепло, що йде від сонця, аромат зрошеної землі, розквітлої квітки у дворі, чебрецю в степу, скошеної трави, варення зі стиглих ягід, що скрапує зі щойно спеченої палянички, доповниться ванільною легкістю білих хмарок, солоним морським бризом, вранішньою росою, вечірнім вогнищем на березі річки й відчуттям безмежно-дитячого щастя.

Фантазуйте, шукайте свої асоціації, створюйте нові слова. І не забудьте поділитися з нами в коментарях. Будь-які відповіді правильні!

Так, на уроках #пишу за авторською системою #говорю_пишу_думаю ми даємо цУКРовим учням завдання, на які немає однозначної відповіді, бо це завдання асоціативної сфери. Саме вони допомагають розвинути творчість, навчитися помічати те, на що не звертаєш уваги в повсякденному житті, створювати неповторні образи на основі інформації, отриманої різними органами чуття. А ми, учителі, допомагаємо їм дібрати влучні слова для написання творів. До речі, твори учнів є на нашому сайті в рубриці "цУКРові твори".